صدهزاران
صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی بر نخاست ، عندلیبان را چه پیش آمد هزاران را چه شد
 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

همانا ما کوثر را به تو اعطا کردیم، پس برای پرودگارت نماز بخوان و قربانی کن. (سوره مبارکه کوثر  آیه 2-1)

خداوند از خشم فاطمه خشمگین و به سبب خشنودی او خشنود می شود، فاطمه پاره تن من است، هر کس او را بیازارد مرا آزرده است آن کس که با او دوستی ورزد ، با من دوستی ورزیده است. فاطمه قلب و روح من است، فاطمه بانوی زنان دو جهان است.  {پیامبر اکرم (ص)}

 

میلاد دخت نبی مکرم اسلام (ص) عشق امیرالمومنین علی مرتضی (ع)و مادر ائمه اطهار؛ حضرت فاطمه زهرا(س) را به همه مسلمانان تبریک عرض می کنم.

همچنین روز تجلیل از مقام شامخ مادر را به تمامی مادران عزیز و زنان پاکدامن و انسانهای شریف تبریک و تهنیت می گویم.

اگر بخواهم از مکنونات قلبی خودم بگویم؛ هر وقت چنین روزی فرا می رسد ، با اینکه روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، و روز شادی و شعف است ، اما من بیشتر دلتنگ مادرم می شوم. اکنون او 12 سال است که به رحمت خدا رفته و در چنین روزی دلم بیقرار مادر می شود.

امیدوارم سایه پر مهر و محبت همه مادران عزیز بر سر فرزندانشان مستدام باشد. آرزوی موفقیت برای همه آنها دارم و از آنها می خواهم برای دلهای پردرد امروز فرزندان خود دعا کنند تا روحیه امید و نگاه به آینده در روح و روان آنان جاری شود. من دست یکایک مادران مهربان و عزیز میهنم را باافتخار می بوسم.

 

[ یکشنبه ٢٤ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ٦:٤٧ ‎ق.ظ ] [ حسین نصرتی ]
درباره وبلاگ
حسین نصرتی
نامم حسین است، چون سیزدهم محرم متولد شده ام، رشته تحصیلی ام ارتباطات، کارم نیز در ارتباط با خبر است. مشی زندگی و افکار و اعتقاداتم مبتنی بر اصل میانه روی است؛ چنانکه حضرت علی(ع) می‌فرمایند: میانه روی در کارها را دریاب؛ زیرا کسی که از میانه روی برگردد، ستم کند و کسی که آن را فرا گیرد به عدالت رفتار کند. از طرفی به این سخن آن حضرت (ع) نیز ایمان دارم که می‌فرمایند: درآنجا که باید سخن گفت، خاموشی سودی ندارد و آنجا که باید خاموش ماند، سخن گفتن خیری نخواهد داشت. مطالب من در زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و...ارائه می‌شوند. گاهی اوقات تحلیل می کنم، گاهی انتقاد، گاهی هم دفاع و گاهی نیز سکوت. معتقد به نظام جمهوری اسلامی ام و خود را موظف به تعالی ایران می دانم. اگر هم نقدی می‌کنم، برای دلسوزی و حفظ آن است. تلاشم آنست تا در این وبلاگ برای دلم بنویسم و هیچوقت فکر و تحلیلم را به کسی تحمیل نکنم.

آرشيو وبلاگ
صفحات وبلاگ
RSS Feed