صدهزاران
صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی بر نخاست ، عندلیبان را چه پیش آمد هزاران را چه شد
 
 

امروز ساعت 10 صبح بود که برای شرکت در انتخابات به مدرسه ای در محلمان رفتم، بر خلاف انتخابات گذشته ، مردم استقبال خوبی کرده بودند، معلوم بود که آرای خاموش در این دوره با ایجاد شور، وارد عرصه شده اند. مردم در پایان فصل بهار با حضور سبز خود به دنبال انتخاب سبزی هستند. صف 20 نفره ای تشکیل شده بود و پس از ما هم مردم مرتب می آمدند، آرامش خوب و مطمئنی بر حوزه انتخابیه حاکم بود.

پس از رای دادن، گشتی در محل زدم، هنوز بنرهای محمود احمدی نژاد بر سر ساختمانهای محل واقع بود و جمع آوری نشده بودند ، خوب طبیعی است معمولا کسی که مصدر کار باشد نفوذی دارد و نهادهای نظارتی و اجرایی هم چندان حساسیتی نشان نمی دهند، شب گذشته از بزرگراه آیت الله سعیدی می گذشتم چشمم به بنر بزرگی افتاد که حوالی یافت آباد نصب شده بود، تصویر جالبی بود؛ عکس آیت الله خامنه ای به هنگام انداختن رای به صندوق را نشان می داد که بر روی برگه رای او نام احمدی نژاد نوشته شده بود؛ این در حالی است که بیش از 12 ساعت از پایان تبلیغات گذشته بود.

این دوره سوء استفاده های زیادی بویژه از امکانات دولتی و اموال عمومی شد، به هرحال نام هر کسی که از صندوق درآید، مبارک مردم باشد.

[ جمعه ٢٢ خرداد ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ] [ حسین نصرتی ]
درباره وبلاگ
حسین نصرتی
نامم حسین است، چون سیزدهم محرم متولد شده ام، رشته تحصیلی ام ارتباطات، کارم نیز در ارتباط با خبر است. مشی زندگی و افکار و اعتقاداتم مبتنی بر اصل میانه روی است؛ چنانکه حضرت علی(ع) می‌فرمایند: میانه روی در کارها را دریاب؛ زیرا کسی که از میانه روی برگردد، ستم کند و کسی که آن را فرا گیرد به عدالت رفتار کند. از طرفی به این سخن آن حضرت (ع) نیز ایمان دارم که می‌فرمایند: درآنجا که باید سخن گفت، خاموشی سودی ندارد و آنجا که باید خاموش ماند، سخن گفتن خیری نخواهد داشت. مطالب من در زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و...ارائه می‌شوند. گاهی اوقات تحلیل می کنم، گاهی انتقاد، گاهی هم دفاع و گاهی نیز سکوت. معتقد به نظام جمهوری اسلامی ام و خود را موظف به تعالی ایران می دانم. اگر هم نقدی می‌کنم، برای دلسوزی و حفظ آن است. تلاشم آنست تا در این وبلاگ برای دلم بنویسم و هیچوقت فکر و تحلیلم را به کسی تحمیل نکنم.

آرشيو وبلاگ
صفحات وبلاگ
RSS Feed